Mikulášská možnost přihlášení

19.11.2021

Na letošní Mikulášskou je opět třeba se přihlásit v konkrétním čase.

 Mikulášská

Letošní setkání se svatým Mikulášem připadá na neděli 5.12. Po roční pauze bychom se opět rádi vrátili k divadelnímu představení, které připravily děti z farnosti pod vedením Marušky Hladíkové. Protože ale zároveň nechceme kumulovat v kostele velké množství dětí a rádi bychom dopřáli rodinám osobní prožití návštěvy u Mikuláše, bude letošní model celého odpoledne opět netradiční.

 

Každá rodina bude mít možnost účastnit se postupně tří aktivit v rámci celého odpoledne. Je na každém, v jakém pořadí bude činnosti realizovat. Jednou částí je sledování divadelního představení – to bude začínat v 15 hodin a pak se ještě jednou zopakuje v 16.30. Druhou částí je plnění úkolů na několika stanovištích na cestě mezi KC a kostelem. Třetí částí je pak samotná návštěva u sv. Mikuláše a andělů.

 

Prosíme všechny rodiny, které by se rády odpoledne účastnily, aby si naplánovaly čas návštěvy u Mikuláše a zapsaly se do DOODLETABULKY zde. Na jeden čas (tj. každých 15 minut) se mohou zapsat cca 3 rodiny – ideálně max 10 dětí. Součástí zastavení u Mikuláše je také předání nadílky, kterou máme pro děti připravenou.

 

V rámci celého odpoledne bude k dispozici teplý čaj a zároveň bude možné zakoupit si misijní vánoční přání, které vyráběly děti na náboženství. Orientační cena jednoho mikulášského balíčku je 65Kč. V sakristii bude připravena kasička na vaše dobrovolné příspěvky na balíčky.

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Římskokatolická farnost u kostela Stětí sv. Jana Křtitele Praha - Hostivař