Rekonstrukce hospodářské budovy ve farním areálu za účelem vybudování komunitního centra - končíme poslední 3. etapu prací

1.10.2019

Rekonstrukce hospodářské budovy ve farním areálu za účelem vybudování komunitního centra - končíme poslední 3. etapu pracíVe třetí etapě se dokončovaly především finální montážní práce koncových prvků tzb, sanita, elektro, vodovodní baterie. Byly dokončeny dřevěné podlahy, schodiště, osazena dveřní křídla a připraveno základní interiérové vybavení. Na závěr proběhly zkoušky a revize, proškolení obsluhy a kolaudace.

Podrobnosti k projektu může poskytnout P. Karol Matlok nebo Josef Bernard, koordinátor prací. Dokumentace a další informace budování komunitního centra naší farnosti jsou k dispozici v rámci všech akcích farrnostii. Průběžmé video záznamy z budování KC najdete také ve složce Galerie/Videa z farního života Farní List k otevření KC najdete zde.

 

Projekt komunitního centra Farní dvůr je spolufinancován MHMP a Evropskou unií v rámci Operačního programu Praha - Pól růstu
Hlavním cílem projektu je vybudování kulturně komunitního centra pro podporu aktivizačních komunitních aktivit a siciálního začlenování.
 
Činnosti v KC Farní dvůr jsou součástí činnosti farnosti. Jsou zaměřeny především na pastorační komunitní práci, na posílení místní sociální infrastruktury, na podporu potřebným i na pro integraci a prevenci:
- podpora rodin, dětí a mládeže,
- zájmové a motivační programy, poradenství, vzdělávání dětí a mládeže,
- životní hodnoty, kulturní a volnočasové aktivity, prevence předcházení konfliktům.
- podpora pro seniory (procházky, divadlo, výlety, výstavy, společenské akce, cvičení …),
- podpora pro lidi ohrožené bezdomovectvím
 
Podrobnosti k projektu může poskytnout P. Karol Matlok, koordinátor prací. 
Dokumentace a další informace budování komunitního centra naší farnosti jsou k dispozici v rámci všech akcích farrnostii. 
 
Průběžmé video záznamy z budování KC najdete také ve složce Galerie/Videa z farního života
Farní List k otevření KC najdete zde.

 

Autor: Josef Bernard   |   Sekce: KC Farní dvůr   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Římskokatolická farnost u kostela Stětí sv. Jana Křtitele Praha - Hostivař